2006 / 2005 / 2004

aktuality

Šumperk se prolíbal ke světovému rekordu

Celkem 390ti polibky se zapsal Šumperk do Guinessovy knihy rekordů! I přes nepříznivé počasí byl překonán pražský rekord z roku 2003 o 45 polibků. „Rekord jsme trhli už předloni, ale nesplňoval potřebné oficiality;“ komentuje radostnou událost ředitel Májových oslav Dan Čada a dodává: „Letos jsme k našemu pokusu přizvali agenturu Dobrý den, která odpovídá za regulérnost podmínek. Máme dvojnásobnou radost z toho, že i v dešti se přišlo pod rozkvetlou třešeň v parku U sovy políbit takřka 800 lidí, kteří potvrdili, že první máj je opravdu lásky čas. Díky jim mohl pověřený komisař ve 15:00 slavnostně vyhlásit nový světový rekord.“

více zde

Aktuální informace 1.5. 7:42

Dobrý den. V tuto chvíli je hlavní třída v Šumperku připravená na instalaci jednotlivých expozic. Pódia jsou připravená, pořadatelé na místech. Bohužel se naše předpověď počasí nenaplnila. Z důvodu vytrvalého deště nelze bohužel instalovat elektrické atrakce a přípojky. Nicméně, jakmile déšť ustane, začne se s instalací. Prosím o pochopení, vytrvalost a optimismus. Aleš Navrátil
více zde

Aktuální informace 30.4. 11:40

Přeji krásnou neděli. V tuto chvíli jsme začali stavět pódia, občerstvení a připravovat Hlavní třídu na zítřejší velkolepou akci. Podle předpovědi počasí a vlastní analýzy synoptické situace zůstávám nadále optimistou. Nejpozději v noci na zítřek ustanou trvalé srážky a také se rtuť teploměru vyšplhá ke 20 °C.

Aleš Navráítil - produkční akce
více zde

Finální propozice vystavovatelům, partnerům a účinkujícím (verze 5.)

Zde si stáhněte finální propozice (ver.5) ve formátu WORD

Pokud nemůžete otevřít soubor ve formátu WORD, zde jsou propozice formou HTML webové stránky


více zde

Prvomájový hradní desetiboj skřítka Čikiho opět v režii dětí z dětských domovů

Loni děti našly na 1.máje v parku „U sovy“ spoustu soutěží v rámci Hradního desetiboje skřítka Čikyho a stejně tomu bude i letos. Odměnou pak každému bude zmrzlina od společnosti Everest. Na hradě je čekají nejen dvořané, ale i samotný král. A možná se objeví i skřítek Čiky.
více zde

Na Točáku s Vámi zatočíme

S blížícím se datem vypuknutím největších Májových oslav v Šumperku v novodobé historii poodhalili pořadatelé další podrobnosti o programu. Tentokrát něco o atrakcích, které budou 1. května v centru města. „Chtěl bych, aby si návštěvníci opravdu zařádili a tak jsem pověřil náš produkční tým, aby zajistil to nejlepší z minulých let a musím přiznat, že se opravdu podařilo připravit divokou jízdu,“ popisuje přípravy akce ředitel celého podniku Daniel Čada.

více zde

Verze plakátu 28.3. 2006 (ver07)

Tato verze vyšla v týdeníku Týden na severu 28.3. 2006:

více zde

Šumperk hodlá převálcovat Prahu (Šumperk zaútočí na světový rekord)

Nelehký úkol si stanovili pořadatelé letošního ročníku Májových oslav a Michelin autosalonu. 1.května se pokusí překonat český rekord v líbání pod rozkvetlým stromem, který drží v současné době Praha. Tam napočítali na prvního máje 2003 celkem 344 polibků. Šumperští pořadatelé si však věří! V roce 2004 bylo v Šumperku dosaženo celkem 474 polibků, ale tento výkon nebyl zapsán do žádné oficiální knihy rekordů, protože tehdy nebyl přítomen zástupce agentury, zplnomocněné k tomuto zápisu.
více zde

Velké oslavy 1.máje v Šumperku - tisková zpráva

Tradice novodobých šumperských májových oslav pokračuje letos již pátým ročníkem. Opět se uskuteční 1.května na celé pěší zóně a jejich součástí bude 5.šumperský autosalon a spousta atrakcí pro všechny věkové skupiny obyvatel, takže se bude určitě na co těšit.


více zde

Rychlá a snadná orientace po těchto stranách

Chcete zjistit informace o akci a její historii?


Navštivte tedy rubriku O akci, prohlédněte si dokumentární film nebo strany minulých ročníků 2005 a 2004.

Chcete u nás vystavovat a hledáte podmínky a objednávku účasti?


V rubrice "Objednávky" naleznete ke stažení nabídkový list, který obsahuje také objednávku.

Chcete získat partnerství na nadcházejícím ročníku?


Na návrhu v rubrice "Plakát" se podívejte na volné plochy pro partnery akce. Následně si v rubrice "Propagace" podle media plánu uděláte obrázek o rozsahu reklamy. Nakonec si v rubrice "Objednávky" můžete stáhnout nabídkový list, který obsahuje také objednávku. Partner akce získává, stejně jako vystavovatel, prostor pro prezentaci na akci.

Chcete více informací?


Neostýchejte se nás kontaktovat. K tomu jsem pro vás připravil rubriku "Kontakty"


Za realizační tým Šumperského autosalonu a májových oslav Aleš Navrátil - produkčníAkce se koná za každého počasí

více zde