2006 / 2005 / 2004

Tiskové zprávy

Inzertní strana po akci (Týden na severu)


Stáhnout pro zobrazení ve formátu PDF

Šumperk se prolíbal ke světovému rekordu

04.05.2006 - Celkem 390ti polibky se zapsal Šumperk do Guinessovy knihy rekordů! I přes nepříznivé počasí byl překonán pražský rekord z roku 2003 o 45 polibků. „Rekord jsme trhli už předloni, ale nesplňoval potřebné oficiality;“ komentuje radostnou událost ředitel Májových oslav Dan Čada a dodává: „Letos jsme k našemu pokusu přizvali agenturu Dobrý den, která odpovídá za regulérnost podmínek. Máme dvojnásobnou radost z toho, že i v dešti se přišlo pod rozkvetlou třešeň v parku U sovy políbit takřka 800 lidí, kteří potvrdili, že první máj je opravdu lásky čas. Díky jim mohl pověřený komisař ve 15:00 slavnostně vyhlásit nový světový rekord.“

více zde

Prvomájový hradní desetiboj skřítka Čikiho opět v režii dětí z dětských domovů

19.04.2006 - Loni děti našly na 1.máje v parku „U sovy“ spoustu soutěží v rámci Hradního desetiboje skřítka Čikyho a stejně tomu bude i letos. Odměnou pak každému bude zmrzlina od společnosti Everest. Na hradě je čekají nejen dvořané, ale i samotný král. A možná se objeví i skřítek Čiky.
více zde

Na Točáku s Vámi zatočíme

11.04.2006 - S blížícím se datem vypuknutím největších Májových oslav v Šumperku v novodobé historii poodhalili pořadatelé další podrobnosti o programu. Tentokrát něco o atrakcích, které budou 1. května v centru města. „Chtěl bych, aby si návštěvníci opravdu zařádili a tak jsem pověřil náš produkční tým, aby zajistil to nejlepší z minulých let a musím přiznat, že se opravdu podařilo připravit divokou jízdu,“ popisuje přípravy akce ředitel celého podniku Daniel Čada.

více zde

Šumperk hodlá převálcovat Prahu (Šumperk zaútočí na světový rekord)

28.03.2006 - Nelehký úkol si stanovili pořadatelé letošního ročníku Májových oslav a Michelin autosalonu. 1.května se pokusí překonat český rekord v líbání pod rozkvetlým stromem, který drží v současné době Praha. Tam napočítali na prvního máje 2003 celkem 344 polibků. Šumperští pořadatelé si však věří! V roce 2004 bylo v Šumperku dosaženo celkem 474 polibků, ale tento výkon nebyl zapsán do žádné oficiální knihy rekordů, protože tehdy nebyl přítomen zástupce agentury, zplnomocněné k tomuto zápisu.
více zde

Stránka: 1 2