2006 / 2005 / 2004

Doprovodný program

Doprovodný sportovní, kulturní a společenský program

Každým rokem připravujeme bohatý doprovodný program. Snažíme se tak přivést do středu města co nejvíce návštěvníků. Loni jsme se rozhodli věnovat program hlavně dětem a proto jsme jim vyhradili celý park u Sovy. Tam na ně čekal „Hrad skřítka Čikiho“ se spoustou soutěží, což přilákalo na autosalon opět více rodin s dětmi. Každý malý soutěžící byl pak po zásluze odměněn zmrzlinou.

Během minulých ročníků si návštěvníci mohli prohlédnout či vyzkoušet skákání na bungee trampolínách, elektrického býka, simulátor horské dráhy, výstavu autoveteránů, amerických a tuningových automobilů, lunapark, simulátor nárazu, horkovzdušný balón, Formuli 1, mnoho tanečních a hudebních vystoupení, skákací hrady, projížďky na koních, vystoupení kouzelníků, motokaskadéry, cyklotrial show, horolezeckou stěnu, soutěž o světový rekord v líbání pod rozkvetlým stromem a další a další atrakce…

I na jubilejním 5. ročníku bude pro děti připravena spousta atrakcí. Pro starší děti a mládež chystáme různé adrenalinové atrakce. Mottem tohoto ročníku bude pohled do historie. Ve spolupráci s autoveterány bude připravena expozice historických vozů a spanilé jízdy centrem města.

Návštěvníky dále bude čekat několik scén, rozčleněných podle tanečních a hudebních stylů. Samozřejmě i v tomto ročníku budeme pokračovat v pokusech v překonání světového rekordu v líbání pod rozkvetlým stromem. Již v den konání minulého ročníku jsme zahájili jednání a přípravné práce na 5.ročníku autosalonu, takže doprovodný sportovní, kulturní a společenský program bude upřesňován, stejně jako vystavovatelé a partneři.